Selecteer hier de onderwerpen en thema's die je interesseren:

Music Moves vernieuwt vrijwillige inzet

Dinsdag 27 augustus was de grote dag van het project Music Moves: honderden pas aangekomen HvA-studenten gingen vrijwillig aan de slag met kwetsbare groepen.

De ‘social coaches’, een groep jongeren die hiervoor speciaal zijn opgeleid tijdens een intensieve training, organiseerden in totaal 20 vrijwilligersactiviteiten. Veel van die activiteiten hadden muziek als thema: er was een disco voor doven, een karaoke voor ouderen en een open podium bij de Muziekschool. De vrijwilligersdag begon met een wervelende opening in de Tolhuistuin; daarna verspreidden de vrijwilligers zich over de stad. De dag eindigde met een feest en prijsuitreiking.

Studio Zeitgeist is bij Music Moves betrokken als onderzoekspartner. Het project is tot stand gekomen in samenwerking met Stichting 10,000 HOURS, de Hogeschool van Amsterdam, Deedmob en Breekjaar.

Dit is misschien ook interessant

Farid Tabarki spreekt op het SER jubileum

21 10 2020

Farid Tabarki in Goedemorgen Nederland over de enorme toename van het online winkelen en de bijbehorende uitdagingen voor ondernemers

30 11 2021

Podcast: Web 3.0 - een nieuwe orde?

21 04 2021