Selecteer hier de onderwerpen en thema's die je interesseren:

Farid Tabarki in ‘De Ochtend’ over het boek ‘The Extinction of Experience’ en architect Carel Weeber

Farid Tabarki had het genoegen om in ‘De Ochtend‘ onder de bezielende leiding van Hans Smit als ontbijtgast stil te staan bij

– Christine Rosen haar boek ‘The Extinction of Experience’ over het gevaar van een algoritme dat ons beter kent dan wij onszelf …. de menselijke ervaring dreigt zo uit zicht te verdwijnen (NRC)

– De geroemde en verguisde architect Carel Weeber die naam maakte met sociale woningbouwcomplexen als De Peperklip in Rotterdam en De Zwarte Madonna in Den Haag (de Volkskrant)

– En natuurlijk International Film Festival Rotterdam

Dit is misschien ook interessant

Adviesbrief aangeboden aan Robbert Dijkgraaf en Dennis Wiersma over het NP Onderwijs toegelicht @ RTV Noord

30 03 2023

"Live communicatie moet kwaliteitsslag maken"

04 01 2022

Werkconferentie 5 februari 2020: de MBO-er als bruggenbouwer tussen zorg en techniek

15 01 2020